W świecie automatów do gry online niektóre franczyzy wiedzą, jak wyrobić sobie markę.

Gry Nomini osiągają ten cel na różne sposoby. Każdy deweloper i każda kolekcja ma swoje zawiłości i niuanse, które je wyróżniają.

Jedną z takich serii jest kolekcja automatów Big Bass Bonanza, seria, która może pochwalić się mnóstwem części, z których każda prezentuje unikalne podejście do rozgrywki i elementy projektu.

Aby zrozumieć, dlaczego Big Bass Bonanza stała się tak popularna (i pozostaje nią do dziś), czytaj dalej, aby poznać historię serii i różnych gier znajdujących się obecnie w tej kolekcji.

Historia serii Big Bass Bonanza

Wydany w grudniu 2020 r. pierwszy automat Big Bass Bonanza zyskał ogromną popularność w stosunkowo krótkim czasie.

Można to częściowo przypisać zespołowi programistów stojącemu za tą wersją, znanemu Pragmatic Play.

Mimo że Pragmatic Play zostało założone dopiero w 2015 roku, może już pochwalić się mnóstwem popularnych gier, takich jak kolekcja automatów Floating Dragon, którą możesz wypróbować w Nomini.

Jednym z aspektów, który pomógł umocnić reputację Pragmatic, jest jej wiedza w zakresie tworzenia pomysłowych i szczegółowych wizualizacji tematycznych.

Ta charakterystyczna cecha jest widoczna w automatach Big Bass Bonanza, z bardzo szczegółową grafiką o tematyce wędkarskiej, widoczną we wszystkich aspektach gry.

Już sam ten aspekt pomógł automatom Big Bass Bonanza wyróżnić się na tle innych gatunków i kolekcji.

Najlepsze automaty do gry Big Bass Bonanza

Jak wspomniano wcześniej, Big Bass Bonanza to zbiór różnych tytułów.

Każdy slot ma coś, co czyni go wyjątkowym. Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych gier z serii dostępnych w Nomini.

Big Bass Bonanza

Nic dziwnego, że wielu graczy uważa oryginalny automat Big Bass Bonanza za jeden z najlepszych w serii.

Podobnie jak wiele innych gier kasyna online, ten tytuł przedstawia standardowy stół do gry 5×3.

Jednak projekt Pragmatic jest tym, co wyróżnia ten automat. Bębny są w pełni przezroczyste, oddzielone jedynie kilkoma strumieniami bąbelków, odsłaniając za nimi ciemnoniebieskie tło oceanu.

Na tym stole do zabawy można znaleźć różne symbole, takie jak ważki, pudełka z przynętami, wędki i haczyki, a także symbole ryb z dołączonymi wartościami, a wszystkie one przenoszą się do kolejnych części serii.

Ten oryginał ustanowił precedens dla wszystkich kolejnych części, ustanawiając kultową estetykę, z której kolekcja szybko stała się znana.

Bigger Bass Bonanza

Automat Bigger Bass Bonanza był bezpośrednią kontynuacją oryginału, czerpiąc duży wpływ z oprawy wizualnej pierwszej części, nadając jej bardziej neonowy wygląd.

Jednak w przeciwieństwie do poprzedniego tytułu, w tej grze wprowadzono większy stół do gry ze zwiększoną liczbą linii wygrywających, a ta prosta zmiana wystarczyła, aby odróżnić się od pierwszej wersji.

Oprócz tego powrócił wypróbowany i przetestowany, dopracowany format rozgrywki, zapewniając poczucie zaznajomienia się z graczami, którzy testowali oryginał.

Big Bass Bonanza Megaways

Obecnie automaty Megaways wydają się być modne. Nic więc dziwnego, że franczyza wędkarska otrzymała również automat typu Megaways. A ten automat Nomini jest zdecydowanie warty wypróbowania!

Stół do gry został całkowicie przebudowany, dzięki czemu jest dynamiczny i zawiera aż 117 649 linii wygrywających.

Ze względu na podstawy, na których opierał się pierwszy tytuł, przejście do rozgrywki jest płynne, a kultowe symbole, elementy wizualne, a nawet dodatkowe funkcje powracają pomimo zmian w podstawowej rozgrywce.

Źródło: www.hertha.pl