Sandro Schwarz
fot. www.herthabsc.de

W najbliższą niedzielę Hertha Berlin podejmie kolejną próbę zażegnania serii porażek i zmierzy się na Olympiastadion z Borussią M’gladbach. Poniżej zapis z konferencji prasowej, w której udział trener Sandro Schwarz oraz dyrektor sportowy, Benjamin Weber.

Podejście do meczu z Herthą:

Schwarz: – Wiemy, że w niedzielę stawką są ważne punkty i potrzebujemy maksymalnego zaangażowania. Zaufaliśmy chłopakom i wykorzystaliśmy tydzień treningowy na dobre przygotowanie. Teraz chcemy, aby było to widoczne na boisku od samego początku w niedzielę! Musimy podchodzić do meczów z większą intensywnością. Ważne będzie wykorzystywanie rozwiązań, które wynikną z tej intensywności.

Weber: – Widzę maksymalnie skoncentrowany zespół i udzielam Sandro Schwarzowi i personelowi maksymalnego wsparcia. Mimo negatywnych wyników wcale nie jest to trudne, bo widzę, jak ciężko pracuje sztab szkoleniowy wraz z chłopakami. Mamy pełne zaufanie do naszego trenera i jego zespołu!

Borussia M’gladbach:

Schwarz: – Oczywiście oglądaliśmy ostatni mecz Borussii Mönchengladbach z Schalke. Mamy również na uwadze, że w przekonujący sposób wygrali swój ostatni mecz wyjazdowy i są drużyną, która ma wysoką jakość indywidualną. Mamy duży szacunek do siły przeciwnika, ale musimy od początku przeforsować grę na naszą stronę.

Źródło: www.herthabsc.de