Źródło: twitter.com/herthabsc

Witajcie w nowym cyklu #HerthaNews, gdzie prezentować będziemy Wam krótkie wpisy na temat tego co dzieje się w zespole.

Brunno Labadia podczas wczorajszej konferencji prasowej, przed meczem Hertha BSC – Borussia Dortmund wspomniał, że zwycięstwo nad drużyną z Dortmundu może być ważnym krokiem do w rozwoju drużyny, który może zapewnić jej pewność i stabilizacje.

„Zwycięstwa budują wiarę w siebie, więc pokonanie czołowego klubu Bundesligi może być naprawdę dużą rzeczą.” – Brunno Labadaia. Trener wspomniał również, iż Hertha rozegrała już dobre spotkania przeciwko Bayernowi oraz RB Lipsk, ale nie udało się ich wygrać. Przeciwko silnym przeciwnikom nie wystarczy wyłącznie dobra gra.

Borussia posiada niezwykle silnych i dynamicznych piłkarzy. Nie możemy się doczekać tego spotkania, zakończył Brunno Labadia swoją przedmeczową konferencję.

W sprawie występu Krzysztofa Piątka trener wspomniał, iż nie będzie on zmieniał całej gry zespołu pod naszego polskiego snajpera, ponieważ potrafi on dobrze wykorzystać obecny styl Herthy do zdobywania bramek, co pokazał w wygranym 0:3 meczu z Augsburgiem.

Już jutro czeka nas emocjonujące spotkanie. O 20:30 zasiądziemy przed telewizorami, aby obejrzeć spotkanie Hertha BSC – Borussia Dortmund.