Jean-Paul Boëtius
fot. www.herthabsc.de

Hertha Berlin dokonała kolejnego transferu podczas letniego okienka transferowego, pozyskując zaprawionego w bojach na boiskach Bundesligi, Jeana-Paula Boëtiusa z FSV Mainz. Skrzydłowy podpisał z Herthą umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku.

? Jean-Paul Boëtius grał w Bundeslidze przez cztery lata i regularnie demonstrował swoje umiejętności w Moguncji. Jest doświadczonym zawodnikiem, zna naszego trenera z tamtych czasów i wie, jaką piłkę nożną chcemy grać. To dla nas wielkie szczęście, że pozyskaliśmy zawodnika z takimi umiejętnościami i doświadczeniem ligowym na zasadach darmowego transferu. Cieszymy się, że zdecydował się dołączyć do Herthy Berlin ? powiedział o wzmocnieniu dyrektor sportowy stołecznego klubu, Fredi Bobic.

? Naprawdę jestem podekscytowany Herthą Berlin i nowym sezonem Bundesligi. Ta drużyna ma ogromny potencjał i chcę odegrać swoją rolę w demonstrowaniu dobrego futbolu na boisku i uszczęśliwianiu kibiców! ? powiedział 28-latek z Holandii, który w przyszłości będzie nosił numer 10 na koszulce.

Źródło: www.herthabsc.de