Sandro Schwarz
fot. www.herthabsc.de

Hertha Berlin w 2023 roku nie odniosła jeszcze zwycięstwa w rozgrywkach Bundesligi. Szkoleniowiec stołecznego klubu, Sandro Schwarz wciąż ma wielkie zaufanie do swojego zespołu i wierzy, że uda mu się wrócić na właściwe tory.

– Mam ogromny szacunek do mojego sztabu i mojej drużyny za sposób, w jaki podeszli do sesji treningowych w ciągu ostatnich kilku dni. Wiem, że fajnie byłoby zobaczyć to na boisku, bo to jest ostatecznie najważniejsze. Wszyscy musimy mieć wiarę. Dla wszystkich musi być jasne: To są nasi chłopcy, to jest nasz zespół!

– W ciągu ostatnich kilku miesięcy, od naszego pierwszego dnia treningów, drużyna wystarczająco często udowodniła, że ​​potrafi radzić sobie z trudnymi sytuacjami, grać w nasz sposób i wygrywać mecze. Naszym obowiązkiem jest ponowne pokazanie tej twarzy. To jest nasza droga, w której pokładamy pełne zaufanie.

W meczu 19. kolejki Bundesligi, Herthę czeka starcie z Eintrachtem Frankfurt, który w obecnym sezonie walczy o najwyższe cele.

– Myślę, że trudno będzie grać z Eintrachtem Frankfurt. To zespół, który ma dużą indywidualną jakość, szczególnie w ofensywie. Nie bez powodu Eintracht znajduje się w górnej części tabeli i gra na arenie międzynarodowej. Gra na ich stadionie będzie wyzwaniem – musimy dać z siebie absolutnie wszystko. 

Źródło: www.herthabsc.de