Sandro Schwarz
fot. www.herthabsc.de

Szkoleniowiec Herthy Berlin, Sandro Schwarz wziął udział w konferencji prasowej przed ligowym spotkaniem swojej drużyny z Eintrachtem Frankfurt, które odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Schwarz nie ukrywa, że perspektywa rozegrania pierwszego meczu na własnym stadionie sprawia, że nie może doczekać się starcia z Orłami.

Sandro Schwarz o swoim debiucie w roli trenera Herthy w meczu na Olympiastadion: ? Naprawdę nie mogę się doczekać meczu jako trener Herthy na tym stadionie i po raz pierwszy przed naszą publicznością. Nasi fani byli niesamowici w zeszłym tygodniu. Aby wprawić się w nastrój meczowy, korzystamy z okazji trenowania na Stadionie Olimpijskim. Myślę, że ważne jest, aby wyczuć boisko, otoczenie ? zwłaszcza w kontekście naszych nowych graczy.

Sandro Schwarz o oczekiwaniach w sobotnim meczu: ? Zajmujemy się tym, na co mamy wpływ. Nie chodzi o nastrój przeciwnika, ale o nasz. Chłopaki są skoncentrowani i lubią swoją pracę. Naszymi priorytetami na początku tygodnia była walka jeden na jednego, a zawodnicy zrealizowali to wszystko z wielką koncentracją, a tego potrzebujemy w sobotę. Musimy wykorzystać przestrzenie, które się dla nas otwierają, zwłaszcza jeśli chodzi o szybkość.

Sandro Schwarz o Eintrachcie Frankfurt: ? Intensywnie analizowaliśmy Eintracht i oglądaliśmy ich na żywo podczas meczu pucharowego w Magdeburgu. Ich drużyna jest bardzo dobra, broni się zwarcie i agresywnie, gra w różnych formacjach i jest szczególnie elastyczna w środku pola. Musimy się na to przygotować i będziemy musieli odpowiednio stawić im czoła. Przeciw bardzo dobremu przeciwnikowi potrzebujemy energii, agresywności, którą chłopcy pokazali podczas tygodnia treningowego.

Źródło: www.herthabsc.de