Sandro Schwarz
fot. www.herthabsc.de

Szkoleniowiec Herthy Berlin, Sandro Schwarz wziął udział w konferencji prasowej przed  pierwszym meczem sezonu Bundesligi z Unionem Berlin. Poniżej zapis rozmowy trenera Starej Damy z mediami.

Sandro Schwarz o meczu z Eintrachtem Brunszwik: ? W poniedziałek przepracowaliśmy mecz pucharowy i w analizie wideo pokazaliśmy rzeczy, które były mniej dobre, ale także rzeczy, które poszły dobrze. Jesteśmy zdenerwowani wynikiem, niemniej nie możemy się doczekać startu ligi. Jesteśmy pozytywnie naładowani i chcemy pokazać to w sobotę na boisku.

Sandro Schwarz o 60 sezonie Bundesligi: ? Mecz z Unionem to świetny początek. Nie martwimy się o to, co dalej. Skupiamy się na tej grze i na tym, czego potrzebujemy. To trudne zadanie ponieważ zagramy z przeciwnikiem, który ma jasne procesy w obronie i ataku. Chcemy zagrać z Unionem naszym stylem gry i być aktywni! 

Sandro Schwarz o derbach Berlina: ? To ważny mecz dla naszego klubu i naszych fanów, zdajemy sobie z tego sprawę. W sobotę ważne będzie, aby zachować trzeźwość umysłu, ale mimo to grać z wielką pasją i maksymalnym zaangażowaniem. Musimy być silni w odbiorach i bezkompromisowi na boisku, aby udowodnić naszą jakość i szybkość w ataku. Ważne jest dla nas, abyśmy bronili się na wysokim poziomie i konsekwentnie ? zwłaszcza w sytuacjach zmieniających grę. Bo to kosztowało nas wynik w Brunszwiku.

Źródło: www.herthabsc.de