Sandro Schwarz
fot. www.herthabsc.de

Szkoleniowiec Herthy Berlin, Sandro Schwarz wziął udział w konferencji prasowej przed nadchodzącym meczem z Augsburgiem. Poniżej zapis z rozmowy trenera stołecznego klubu z mediami.

Sandro Schwarz o meczu z Augsburgiem: – Powinniśmy być przygotowani na walkę z dobrze zorganizowanym, agresywnym przeciwnikiem. Musimy znaleźć proste rozwiązania, grać prosto do przodu i agresywnie się bronić. Ważną kwestią będą również drugie piłki! To są główne punkty analizy.

Sandro Schwarz o randze spotkania: – To ważny mecz, bez dwóch zdań. Niemniej za każde zwycięstwo przypadają tylko trzy punkty. Nie przepadam za określeniami faworyt i outsider – celem powinny być zawsze trzy punkty. Koncentrujemy się na naszym występie, tym bardziej, że już udowodniliśmy, że potrafimy dobrze prezentować się w grach pod presją. Ważne jest, aby odpowiednio sobie z tym poradzić. Mecze takie jak z Mönchengladbach, druga połowa we Frankfurcie czy występ w Dortmundzie to nasze punkty odniesienia.

Sandro Schwarz o wsparciu fanów: – Chcemy wygrać przed naszymi fanami, grając naszym pomysłem na piłkę nożną. Kibice dali nam niesamowitego kopa w starciu z Mönchengladbach. Taki nastrój jest nam potrzebny, dlatego chcemy dać ludziom coś od siebie i sprawić, aby po meczu każdy mógł wrócić do domu zadowoloni.

Źródło: www.herthabsc.de